زندگی افراد موفق جهان

مطالعه زندگی افراد موفق تاثیر شگفت آوری بر روی زندگی افراد و ایجاد انگیزه فعالیت در آنان دارد. شما با مطالعه زندگی این افراد که از صفر و یا زیر صفر به موفقیت رسیده اند باور می کنید که شما هم می توانید به زندگی خود تکانی بدهید. شما هم با وجود توانایی های بسیار خود می توانید زندگی خود را خلق کنید و به موجود شگفت انگیزی تبدیل شوید که روی دیگران هم تاثیر زیادی خواهید گذاشت.

این چنین شد که ما بر آن شدیم که قسمتی را در سایت گروه مدیر ذهن با نام زندگی افراد موفق راه اندازی کنیم. تا شما عزیزان با مطالعه آن الهام بگیرید و ندگی موفق و شادی را برای خود خلق کنید.

ریچارد برانسون

ریچارد برانسون

/
ریچارد برانسون سرمایه گذار، کارآفرین ، رئیس و بنیان گذار گروه شرکت های هواپیمایی ویرجینکه عنوان بیش از ۴۰۰ شرکت در سراسر دنیا را از آن خود کرده است.
اپرا وینفری

زندگینامه اپرا وینفری

/
اپرا وینفری خواننده، تهیه کننده، هنرپیشه، مجری، خیرخواه، برنده جایزه اسکار ، کاندیدا ی جایزه گلدن کلوب و از مشهور ترین و مطرح ترین مجری های تلویزیونی است.
زندگینامه استیو جابز

زندگینامه استیو جابز

/
امروز اکثر مردم استیو جابز را می شناسند. حتی اگر او را نشناسند، شرکت او یعنی اپل را می شناسند. در واقع استیو جابز خود را با شرکت خود به مردم شناساند.
سومبات هاکوپیان

زندگینامه سومبات هاکوپیان موسس هاکوپیان

/
زندگینامه سومبات هاکوپیان ایرانی ارمنی تباری که توانست شرکت قدرتمندی همچون هاکوپیان را بنیان گذاری کرده و بعد از سالیان زیاد پرقدرت آن را به جلو ببرد.
پریسا تبریز

زندگینامه پریسا تبریز شاهزاده گوگل

/
زندگینامه پریسا تبریز دختر ایرانی که ملقب به شاهزاده گوگل است. دختر باهوش و با استعداد ایرانی که امروز ده ها نفر در شرکت گوگل راسرپرستی میکند چه کسی است؟

نیک وی آچیچ، بدون دست و بدون پا

/
نیک وی آچیچ مرد بدون دست و بدون پا که به دلیل محدودیت در کودکی خود بسیار سختی کشید امروز یکی از بهترین سخنرانان انگیزشی جهان است. عکس او و همسر و فرزندش.
اسدالله عسگر اولادی

زندگینامه اسدالله عسگر اولادی

/
زندگینامه اسدالله عسگر اولادی ثروتمند ترین و موفق ترین مرد ایرانی نخبه در تجارت و صادرات رمز و رموز موفقیت او را با شما در میان می گذارد.
وارن بافت

زندگینامه وارن بافت ثروتمندترین مرد جهان

/
وارن بافت نابغه ثروتمند قرن 21 و دومین ثروتمند جهان یک پیرمرد 85 ساله که نه تنها امید به زندگی اش را از دست نداده بلکه بسیار پر تلاش و پر درآمد است.
زندگی نامه یونس ژائله

زندگی نامه یونس ژائله مالک شرکت شیرین عسل

/
در این مقاله قصد داریم تا زندگی نامه یونس ژائله یکی از موفق ترین کارآفرینان ایرانی و بنیان گذار شرکت شیرین عسل را تقدیم شما عزیزان کنیم.