چگونه جذاب باشیم

چگونه جذاب باشیم؟

چگونه فردی جذاب باشیم؟

خیلی از ما می خواهیم بدانیم چگونه جذاب باشیم و اگر این موضوع برای شما هم مهم بوده باشد، احتمالا باید مطالعات زیادی در این باره کرده باشید و احتمالا با روشهای عجیب و غریبی روبه رو شده اید.

اما من می خواهم این راز را با شما در میان بگذارم که جذاب بودن اصلا کار سختی نیست و با رعایت چند نکته کوچک شما جذاب تر از چیزی که هستید به نظر خواهید آمد. برای اینکه بدانید چگونه جذاب باشیم نکات زیر به شما کمک شایانی می کند؛ پس وقت را از دست ندهید و از همین امروز شروع کنید.

قانون جذب می تواند شما را به فردی جذاب تبدیل کند.

  1. افزایش اعتماد به نفس

اولین و مهم ترین راز جذاب بودن در مقابل دیگران این است که اعتماد به نفستان را افزایش دهید. آری این نکته ساده اما بسیار بسیار مهمی است. تا وقتی که شما برای خودتان جذاب نباشید چگونه برای دیگران جذاب باشید. این را بدانید که شما مخلوق مهم خداوند هستید و خداوند برای آفریدن شما انرژی صرف کرده و دوست دارد که شما زندگی خوبی داشته باشید. پدر و مادر و خانواده شما، برای به دنیا آمدن شما لحظه شماری کرده و با آمدنتان زندگی شان پر از شادی و نشاط شده است و برای آینده شما کلی امید و آرزو در ذهنشان ساخته اند. احتمالا باید دوستان زیادی داشته باشید که از بودن در کنار شما لذت می برند و بودن شما آنها را خوشحال می کند. اگر حتی یک بار به یک انسان ضعیف کمک کرده باشید، چه مادی و چه معنوی باید بدانید که شما موجود ارزشمندی هستید و بودنتان برای دیگران خیر و برکت به همراه خواهد داشت. پس بی خود ادای آدم های با اعتماد به نفس پایین را در نیاورید و تلاش کنید که با روشهای گوناگون اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و همان بالا بالاها نگه دارید.

معمولا افرادی که اعتماد به نفس بالایی نزد مردم جذاب تر هستند و مردم از اعتماد به نفس آنها حس قدرت و امنیت پیدا می کنند و اعتماد به نفسشان هم افزایش می یابد و دوست دارند که زمان بیشتری را با شما بگذرانند، پس اعتماد به نفس بالا داشتن باعث جذابیت بیشتری می شود.

چگونه جذاب باشیم و دل فریبی کنیم؟

  1. لبخند بزنید.

هنگام دیدارها، مصافحه، صحبت کردن و گوش کردن لبخند بزنید. لبخند شما به این معنی است که شما از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید و اوضاع را تحت اختیار دارید. در واقع لبخند شما نشان از راحتی و ذهن آرام شماست و مهربان تر هم به نظر می رسید.

  1. با دیگران با احترام و مهربانی صحبت کنید.

با هر کسی که ارتباط دارید طوری رفتار کنید که گویا او را خیلی دوست دارید. البته این نباید یک حقه باشد؛ بلکه آنها را واقعا دوست داشته باشید تا هم حال خوبی داشته باشید و هم جذاب تر به نظر برسید.

پیامبر اکرم، پیامبر مهربانی ها هم بدین گونه بوده اند و یکایک اصحاب ایشان روایت کرده اند که ما پیامبر را بسیار دوست می داریم و ایشان بسیار مهربان هستند و هرگاه ما نزد او می رویم به گونه ای با ما رفتار می کند که گویی ما را از همه انسانهای روی زمین بیشتر دوست می دارد.

آری دوست عزیز من، قطعا در این مورد هیچ حقه و کلکی نبوده است، چون ذهن هوشیار انسان، حس واقعی را از غیر واقعی تشخیص می دهد و اگر این حس واقعی نباشد تاثیری هم نخواهد داشت. وقتی که ما کسی را از ته دل دوست داریم در کنار او چگونه ایم؟ چه حسی داریم؟ قلبمان چگونه می تپد؟ برق چشمانمان چگونه است؟ اگر این را تمرین کنید کم کم می توانید همه انسانها را دوست داشته باشید و از نگاه دیگران بسیار جذاب باشید.

  1. شنونده خوبی باشید

هنگام صحبت کردن به چشمهای طرف مقابلتان نگاه کنید و با زبان بدن به او نشان دهید که حرفش را گوش می کنید. شنونده خوبی بودن یکی از راههای جذابیت است.

  1. ظاهر جذاب

نحوه راه رفتن و ایستادن شما تاثیر مهمی روی جذابیت شما دارد. طبق مطالعات انجام گرفته، مردم بیشتر به کسانی توجه می کنند که جوان تر از چیزی که هستند به نظر بیایند بدون در نظر گرفتن سن آنها. طرز ایستادن و راه رفتن منعطف همچون جوانترها نقش بسیار مهمی روی جوانتر به نظر رسیدن دارد. همچنین شما می توانید با ورزشهایی نظیر یوگا و پیلاتس، انعطاف پذیری بدن خود را افزایش داده و جوان تر و جذاب تر به نظر برسید.

  1. تقلید

ادای آدمهای جذاب را در بیاورید. قانون جذب می گوید که وقتی شما به چیزی  توجه زیادی می کنید، آن چیز در زندگی شما افزایش می یابد. پس شما هم این نکته مهم قانون جذب را رعایت کنید و جذاب تر به نظر برسید.

این ها نکاتی برای سوال چگونه جذاب باشیم بود. امیدواریم که برایتان مفید بوده باشد. نظرتان ارزشمندتان را با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ارسال کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *