زندگی نامه یونس ژائله

زندگی نامه یونس ژائله مالک شرکت شیرین عسل

زندگی نامه یونس ژائله ، بنیان گذار

زندگی نامه یونس ژائله یکی از سری مقالات زندگینامه افراد موفق است قصد داریم یکی از موفق ترین کارآفرینان ایرانی و بنیان گذار شرکت شیرین عسل را تقدیم شما عزیزان کنیم. یونس ژائله یکی از افراد موفق ایران و جهان است. ایشان متولد سال ۱۳۴۱ در تبریز و در یک خانواده پر جمعیت به دنیا آمد. پدر او نظامی بود و دائم به شهر های مختلف نقل مکان می کردند. با شروع جنگ یونس به جبهه می رود و به مدت ۲۴ ماه در کردستان خدمت میکند. او وارد دانشگاه علوم پزشکی می شود تا در رشته بیهوشی درس بخواند. هم زمان یک مغازه کوچک اجاره می کند و شروع به فروش مواد غذایی می کند.

زندگی نامه یونس ژائله ، شروع فعالیت جدی

او فعالیت تولیدی و اقتصادی خود را در یک شرک صنعتی کوچک در تبریز با تاسیس یک واحد کوچک تولیدی شروع کرد و هم اکنون که به موفقیت دست یافته و صاحب یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی بیسکویت و شکلات در ایران با نام شیرین عسل میباشد. او نبوغ تجارت و فروش خود را با خرید شرکت های مختلف و تاسیس شرکت ها به معرض نمایش می گذارد. وی شرکت سالمین را خرید و شرکت های مختلفی در زمینه فراوری شکلات تاسیس کرد. هم اکنون کارکنان شرکت ها و فروشگاه های محصولات او او به نزدیک به ۹۰۰۰ نفر می رسد. روزانه تریلی های زیادی از آذربایجان شرقی محصولات شرکت های او را به سراسر ایران و کشورهای مختلف می برند. صادرات محصولات او به بیش از ۶۰ کشور خارجی انجام می پذیرد.

زندگی نامه یونس ژائله شروع فعالیت
یونس ژائله ۶ سال پیاپی صادر کننده نمونه کشوری شد. و اولین کارآفرین نمونه ملی بود و بارها به بهانه خدمات ارزشمندش به کشور مورد تکریم و تقدیر مسئولان کشوری قرار گرفته است. او در همایش تجارت کشورهای اسلامی به عنوان تنها نماینده کشور جمهوری اسلامی ایران و یکی از ۹ نخبه اقتصادی جهان اسلام مورد تقدیر قرار گرفت.

زندگی نامه یونس ژائله ، شرکت شیرین عسل

شرکت شیرین عسل تولید کننده محصولاتی همچون بیسکویت، شکلات، تافی، ویفر، آب نبات، انواع شیرینی جات و … می باشد. این شرکت بزرگ واقع در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز است و بزرگترین صادر کننده شیرینی و شکلات در میان شرکت های ایرانی است. با سرمایه گذاری عظیم خود در زمینه تولید مواد اولیه تا بسته بندی محصولات و با شعار “از دانه تا قفسه” مجموعه خود را هر روز وسیع تر می کند. همچنین یکی از سرمایه گذاری های این شرکت خرید شرکت های در حال نزول و گسترش آنها می باشد. که آنها را روز به روز به پیشرفت بیشتری می رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ارسال کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید