انرژی مثبت

انرژی مثبت

انرژی مثبت و نحوه یافتن آن

افزایش انرژی مثبت درونی طبق قانون جذب، یکی از راهها برای افزایش انرژی مثبت در زندگی است. هر چیزی که شما را به کار، فکر، احساس و واکنش وادار کند انرژی است و انرژی شما را به شکل جدیدی در می آورد. برخی از انرژی ها قدرتمند هستند و به راحتی قابل تشخیص اند در حالیکه برخی ظریف هستند و اغلب به طور ادراک مستقیم احساس می شوند. همه چیز در یک مفهوم انرژی است. چیزهایی که در رابطه با آنها فکر می کنید، چیزهایی که انجام می دهید حتی چیزهایی مه انجام نمی دهید همه انرژی تولید می کنند که به شما و بقیه مردم اطراف شما برخورد می کند و آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر شما روی خلق انرژی مثبت تر تلاش کنید شما پیشرفت هایی در زندگی تان خواهید دید و زندگی را بیشتر از آنچه تصور کنید لمس خواهید کرد.

راههای افزایش انرژی مثبت

یکی از دوستان خوب من بهترین مثال شخصی است که پر از انرژی مثبت است. در هر کاری که انجام می دهد انرژی مثبت خیلی خوبی متصاعد می شود و به ما می رسد. همه این را تشخیص می دهند و دوست دارند بیشتر در کنار او باشند و از انرژی او استفاده کنند. تا حالا به دفعات افراد به من درباره انرژی مثبت دوستم و لبخندی که او به آنها هدیه می دهد گفته اند. یکی از توصیه های خوب دوستم برای داشتن این انرژی و حال خوب این است که کاملا در این زمان و در این مکان زندگی کنید. برای ایجاد انرژی مثبت شما باید تمام انرژی های منفی را رها کرده و روی همین لحظات تمرکز کنید و از خودتان بپرسید از چیزهایی که در برابرم هستند چه چیزی احساسم را خوب می کند؟

و اگر چیزی را در برابرم نمی بینم که این احساس خوب را به من بدهد، چگونه باید به این هدف برسم؟ همه چیزهای اطراف شما به شما انرژی می دهند و انرژی درونی شما را تحریک می کنند. باید ببینید که کدام یک از آنها احساس خوبی در شما به وجود می آورند.

  1. لیستی از چیزهایی که احساس خوبی در شما به وجود می آورد تهیه کنید و از آن برای یادگیری افزایش انرژی مثبت از میان چیزها استفاده کنید. اگر بودن در طبیعت یکی از چیزهایی است که به شما انرژی مثبت می دهد، سعی کنید که مدت بیشتری را در بیرون از خانه و طبیعت بگذرانید تا انرژی مثبت بیشتری بگیرید.
  2. موسیقی در افزایش انرژی مثبت بسیار تاثیر گذار است. به یاد بیاورید که آهنگ مورد علاقه تان چه احساسی را در شما به وجود می آورد. از چه نوع موسیقی لذت بیشتری می برید؟

آهنگ مورد علاقه تان را بگذارید. چشمانتان را ببندید و ببینید که چه احساسی دارید. موسیقی قدرتمند ترین و قابل تشخیص ترین فرم انرژی است. شاید دلیل اینکه موسیقی در بسیاری از آیین های مذهبی هم وجود دارد همین باشد. یک آهنگ ساز قدرتمند می تواند احساس و هیجان یکسانی را در بسیاری از افراد متفاوت ایجاد کند. موسیقی راحت ترین راه برای تغییر انرژی با سرعت است. ورزشکاران برای کمک به ترشح آدرنالین معمولا قبل از بازی هایشان به موسیقی معینی گوش می کنند. هنرمندان برای افزایش جریان خلاقیت خود موسیقی گوش می کنند، و بسیاری از نویسندگان برای نوشتن از موسیقی کمک می گیرند. در حالیکه موسیقی یکی از آسان ترین راهها برای فهمیدن این مفهوم است اما مشخصا تنها راه برای افزایش انرژی مثبت نیست.

لیستی از نعمت هایی که خداوند به شما عطا کرده تهیه کنید و  به خاطر تک تک این داشته ها سپاسگزار خداوند باشید. می توانید از سلامتی تک تک اعضای بدنتان شروع کنید و تصور کنید اگر از داشتن هر کدام از این نعمت ها محروم بودید، زندگی چقدر سخت تر می شد. به خاطر چشمهایت، موهایت، دندان هایت، دستهایت، خانواده خوب، هوش و استعداد و توانایی ها و … سپاسگزار خداوند باش. ریز ترین نعمت ها را ببین و به خاطرشان شکرگزاری کن و در خود حس شادمانی از داشتن این نعمت را به وجود آور. شکرگزاری یکی از مراحل مهم قانون جذب است که می تواند انرژی مثبت بیشتری را به سمت شما جذب کند.

  1. در زمان حال زندگی کن. به خاطر گذشته ناراحت نباشید و اشتباهات خود و دیگران را ببخش. نگران آینده نباش. برای آینده تلاش کن، اما آن را رها کن و به خداوند بسپار تا بهترین ها را برایت رقم بزند.
  2. در ارتباطات خود با دیگران مهربان باش. احساس دوست داشتن مردم را در خودت پرورش بده و همه انسانها را مثل اعضای خانواده ات دوست داشته باش و به آنها محبت کن و لبخند بزن حتی اگر هیچ کار خاصی نکنی و فقط آنها را مثل اعضای خانواده و دوستان صمیمی ات دوست داشته باشی، احساس بسیار خوبی به وجود می آید و انرژی مثبتی در تو به وجود می آید و از آنجا که انرژی مثبت واگیردار است به اطرافیانت هم سرایت خواهد کرد و همه پر از انرژی خواهند شد.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ارسال کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *